Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Kielce

XX Puchar Dymarek Świętokrzyskich

Zawody o Puchar Dymarek Świętokrzyskich za nami. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała zawodnikom. Do rywalizacji stanęło 87 zawodników i 1 zawodniczka, którzy rywalizowali w klasie mistrzowskiej, powszechnej, dian oraz senior.

• Najlepszy wynik w klasyfikacji Mistrzowskiej uzyskał kol. Henryk Górski- 480/500 – ZO PZŁ Tarnobrzeg
  • W klasyfikacji Powszechnej zwyciężył kolega Mateusz Barszcz – 443/500 – ZO PZŁ Radom
  • W klasyfikacji Dian koleżanka Jolanta Małecka- 377/500 – ZO PZŁ Krosno
  • Klasę Senior wygrał kolega Jerzy Górnik- 448/500 – ZO PZŁ Katowice

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe (miejsca 1-3), a po ceremonii ogłoszenia wyników pośród wszystkich uczestników rozlosowane zostały nagrody niespodzianki.

Zawody odbyły się we wspaniałej, miłej, koleżeńskiej atmosferze, na wysokim poziomie i bardzo dużej frekwencji.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za udział w zawodach na zakończenie sezonu.

Sędziom i obsłudze technicznej, dziewczynom z sekretariatu za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz za cały sezon strzelecki.

Darz Bór i do zobaczenia w przyszłym roku!!!