Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPNazwisko i imię
1.Jarosław Mikołajczyk – Przewodniczący
2.Janusz Mazur – z-ca Przewodniczącego
3.Wojciech Jerzy Czarny -z-ca Przewodniczącego
4.Miłosz Kościelniak – z-ca Przewodniczącego
5.Andrzej Jakubczak – sekretarz

 

Delegaci

Lp.

Delegat 

Koło  Łowieckie

1.

Adamczyk Paweł

Nr 1 „Łoś Starachowice

2.

Bała Bogusław 

„Przepiórka” Kluczewsko

3.

Bielakow Karol 

„Klub Myśliwski” Warszawa

4.

Błachucki Zbigniew

„Łyska” Węgleszyn

5.

Bryła Rafał

„Hubertus” Szczekociny

6.

Bujny Rafał

Nr 9 „Sokół” Kielce 

7.

Bysiecki Bartosz

Nr 1 „Bażant” Kielce

8.

Chajduk Paweł

Nr 1 Suchedniów

9.

Chrzanowski Paweł

Nr 2 Jędrzejów

10.

Ciepiński Marek 

Nr 1 Suchedniów

11.

Cieśla Marcin 

Nr 2″ Hubert” Pińczów

12.

Cieśla Robert

„Rogacz” Chmielnik

13.

Cioroch Piotr

„Szarak” Starachowice

14.

Czapla Mieczysław

„Dublet Myszków

15.

Czarny Jerzy

Nr 2 „Pionier” Kazi. W-ka

16.

Czernikiewicz Wiesław

„Sosnówka” Miechów

17.

Dąbrowski Zbigniew

„Sylwan” Stąporków

18.

Dembowski Andrzej 

Nr 2 „Leśnik Suchedniów

19.

Domagalski Grzegorz

Nr 2 „Dudek” Ostrowiec 

20.

Dreger Eugeniusz

Nr 2 „Dudek” Ostrowiec 

21.

Dryndos Bogusław

Nr 9 „Sokół” Kielce 

22.

Dryndos Michał 

„Nemrod” Małyszyn D.

23.

Dutkiewicz Bartosz

„Łagów” Nowa Słupia

24.

Dutkiewicz Tadeusz

„Łagów” Nowa Słupia

25.

Dwojakowski Mirosław

Nr 4 „Cietrzew” Końskie

26.

Dyktyński Jan

„Knieja” Kraków

27.

Dziekan Krzysztof

Nr 3 „Rogacz” Busko- Z

28.

Dziekan Stanisław

„Lis” Koszyce 

29.

Dziubek Grzegorz

„Belina” Włoszczowa

30.

Gawlik Rafał

Nr 2 „Odyniec” Kielce

31.

Gęsiarz Marcin 

Nr 1 „Jarząbek” Ostrowiec 

32.

Gierada Jan 

„Rosomak” Daleszyce

33.

Gołdyn Dariusz

„Żuraw” Lasocin

34.

Gos Marek 

„Szarak” Łopuszno

35.

Górlicki Ireneusz

„Łysica” Skarżysko-Kam

36.

Gralec Radosław 

„Nemrod” Małyszyn D.

37.

Harabin Jan 

Nr 11 „Przepiórka” Kielce

38.

Herman Jan 

Nr 3 „Dzik” Starachowice

39.

Hudobski Karol 

„Słonka” Włoszczowa

40.

Jakubczak Andrzej 

Nr 7 „Wenator” Kielce

41.

Jakubiński Przemysław

„Nemrod” Małyszyn D.

42.

Jandała Jerzy

„Kruk” Kraków

43.

Jaskólski Krzysztof

„Szarak” Radoszyce

44.

Kacuga Albert

„Rosomak” Radom 

45.

Kaczmarczyk Jan 

„Gajus” Zagnańsk

46.

Kalinowski Jerzy

„Bażant” Opatowiec

47.

Kandulski Witold

Nr 1 „Łoś” Busko – Zdrój 

48.

Kasica Andrzej 

„Wilkomija” Jędrzejów

49.

Kasza Marek

Nr 3 Jędrzejów

50.

Kędzior Stanisław

Nr 15 „Dzik” Kielce

51.

Knap Dariusz 

Nr 10 Kielce

52.

Kolasa Mieczysław

„Kuna” Radków

53.

Kondrak Jacenty

„Rosochy” Samsonów

54.

Kosiela Jan 

Nr 2 „Hubert” Starachowice 

55.

Kościelniak-Marszał Miłosz

„Jenot” Częstochowa

56.

Kotwica Ryszard 

Nr 3 „Dzik” Starachowice

57.

Kowalczyk Grzegorz 

„Słonka” Moskorzew

58.

Kowalczyk Jan 

Nr 1 „D. Widok” Końskie

59.

Kubicki Ireneusz

„Bartek” Kielce

60.

Kucharczyk Ireneusz 

Nr 1 „Łoś Starachowice

61.

Kuśmierczyk Piotr

„Żuraw” Lasocin

62.

Kuzka Robert

Nr 1 „Jarząbek” Ostrowiec 

63.

Lasak Ireneusz

„Rogacz” Chmielnik

64.

Libera Marek

Nr 11 „Przepiórka” Kielce

65.

Lubczyński Witold 

„Cietrzew” Mniów

66.

Łukasik Jarosław

Nr 4 „Jeleń” Kielce

67.

Madej Andrzej 

Nr 2 „Orzeł” Busko-Zdrój

68.

Madej Piotr

„Łagów” Nowa Słupia

69.

Majcher Andrzej 

„Knieja” Kielce

70.

Mastaliński Marian

„Ostoja” Kraków

71.

Matok Andrzej 

Nr 17 „Knieja” Kielce

72.

Mazur Janusz

Nr 16 „Hubertus” Kielce

73.

Michta Przemysław

„Mirów” Miechów

74.

Miernik Tomasz

„Rosochy” Samsonów

75.

Mierzwa Leszek 

Nr 19 „Ponowa” Kielce

76.

Mikołajczyk Jarosław

Nr 3″ Praw. Myśl” Kielce

77.

Miśtal Piotr

„Szarak” Słupia Jędrzej.

78.

Mitka Andrzej 

Nr 1 „Nida” Pińczów

79.

Moskal Marek 

„Rosochy” Samsonów

80.

Neugebauer Sławomir

„Bóbr” Kielce

81.

Noga Sławomir

„Diana” Kazimierza W-ka

82.

Nowak Stanisław

„Ponowa” Starachowice

83.

Ochyński Anatol

Nr 1 „Łoś Starachowice

84.

Oczkowicz Marek 

Nr 4 „Jeleń” Kielce

85.

Olesiński Szymon

„Gajus” Zagnańsk

86.

Olszowy Grzegorz

„Szarak” Stopnica

87.

Paliborek Marek 

„Hubert” Proszowice

88.

Pawlik Czesław

„Szarak” Działoszyce

89.

Pawliszak Arkadiusz

„Bażant” Suchedniów

90.

Piętek Wiesław

„Hubert” Stąporków

91.

Pilarski Stanisław

„Zalesie” Końskie

92.

Płatek Piotr

„Ponowa” Karczma Miłkowska

93.

Polak Włodzimierz

„Jenot” Kielce 

94.

Puchała Krzysztof

Nr 5 „Leśników” Kielce 

95.

Raczyński Marcin 

„Akteon” Warszawa

96.

Roch Czesław 

„Szarak” Miechów

97.

Rowiński Tomasz 

Nr 3 „Bukowie” Końskie 

98.

Równicki Grzegorz

Nr 3 Jędrzejów

99.

Różycki Mieczysław

Nr 14 „Cietrzew” Kielce

100.

Siemaszko Jan 

„Orlik” Końskie

101.

Skowronek Krzysztof 

„Góra Chełmowa” Rudki

102.

Skóra Krzysztof 

„Gryf” Miechów

103.

Słoka Piotr

„Lis” Końskie

104.

Słoń Andrzej

„Ponowa” Krasna

105.

Sokołowski Paweł

Nr 3 „Muflon” Ostrowiec 

106.

Sokół Andrzej

„Łowiec” Chorzów

107.

Sosnowski Łukasz

„Belina” Włoszczowa

108.

Stępień Włodzimierz

Nr 18 „Szarak” Kielce

109.

Stęplewski Jerzy 

Nr 13 Ryś” Kielce

110.

Stochmal Henryk 

„Szarak” Piotrkowice

111.

Szałas Marian

Nr 8 „Darz Bór” Kielce

112.

Szumera Władysław

„Cietrzew” Kraków

113.

Szwaczka Jerzy

„Mozgawa” Wodzisław

114.

Tabor Marek 

„Lesnik” Kraków

115.

Urbanowicz Bogusław

„Ryś” Kraków

116.

Wachnicki Józef

„Gawron” Pińczów

117.

Warzecha Aleksander

„Chrząstów” Koniecpol

118.

Wielgopolan Robert

Nr 3 „Bukowie” Końskie 

119.

Windys Mariusz 

„Mozgawa” Wodzisław

120.

Wołoch Jan 

„Cietrzew” Charsznica

121.

Wroński Łukasz

„Łyska” Węgleszyn

122.

Wróblewski Roman

Nr 2 „Odyniec” Kielce

123.

Wtorek Mateusz

Nr 6 „Lis” Kielce

124.

Zagrodnik Zygmunt

„Diana” Kazimierza W-ka

125.

Zatorski Sławomir

„Jenot” Kielce 

126.

Zdon Marcin 

niestowarzyszony

127.

Zdzisławski Janusz

„Wiara Myśliw” Sosnowiec

 

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPNazwisko i imię
1.Kazimierz Majcherczyk – przewodniczący
2.Henryk Stochmal
3.Arkadiusz Pawliszak
4.Rafał Gawlik
5.Roman Wróblewski

 

Kapituła Odznaczeń

LPNazwisko i imię
1.Andrzej Jakubczak – Przewodniczący
2.Wiktor Chabowski
3.Krzysztof Grosicki
4.Włodzimierz Stępień
5.Tomasz Marcinowski